חינוכית 23 - חדשות מן העבר

מאגר סרטים בנושא היסטוריה וציונות.
תאריך עדכון אחרון: 11/04/2018
כמות צפיות: 1339

"חדשות מהעבר" הוא פורמט חדשני שפותח על ידי קודה תקשורת (מחוברים) ומטרתו להביא לצופים הצעירים, וגם להוריהם, מידע על האישים והאירועים ההיסטוריים של העם והמדינה באופן מעניין ונגיש. את התוכנית מגישים מירי נבו ועידן אלתרמן. השניים מטיילים יחדיו בשבילים הוירטואלים של הציונות וצדים עוד ועוד חומרים ברשת מההיסטוריה של העם.

לפי דיני היוצרים התקפים בישראל, ועל פי אמנות בין לאומיות, זכויות היוצרים בפרסומי הטלוויזיה החינוכית, כולל אלו המתפרסמים בשירות זה, שייכות למדינת ישראל. זכויות יוצרים אלו חולשות, בין השאר, על טקסט, תמונות, איורים, מפות, קטעי צליל, קטעי וידאו, גרפיקה ויישומי תוכנה (להלן: החומר המוגן), אלא אם כן נקבע מפורשות כי זכויות היוצרים בחומר המוגן שייכות לגורם אחר.


המשתמש רשאי להשתמש "שימוש הוגן" בחומר המוגן, לפי הכללים הקבועים בדין. שימוש הוגן כולל ציטוט סביר מתוך החומר המוגן.המצטט כאמור חייב לציין את המקור לציטוט, בין הוא הטלוויזיה החינוכית ובין הוא גורם אחר. אסור למשתמש לעשות בחומר המוגן כל סילוף, פגימה או שינוי אחר, או כל פעולה שיש בה משום הפחתת ערך ביחס לחומר המוגן, העלולה לפגוע בכבודו או בשמו של בעל זכויות היוצרים בו. בכפוף לדיני זכויות יוצרים, אסור למשתמש להעתיק, להפיץ מחדש, לשדר מחדש או לפרסם חומר מוגן, בלא הסכמה מראש ובכתב מאת הטלוויזיה החינוכית.

מאפייני פריט
סוג תוכן מאגר תוכן
שכבת גיל ו, ז, ח, ט, י, יא, יב
תחום דעת היסטוריה - ממלכתי, היסטוריה - ממלכתי דתי
שפה עברית