מערכת לניהול אסיפת הורים

תוכנה לניהול מטה בית ספרי
ספק: RsiDevOne

מערכת המאפשרת לתכנן ולתאם את מועדי הפגישות בין המורים להורים במסגרת אסיפת הורים של בית הספר. המורים יכולים להגדיר את לוח הפגישות ולעדכן את התקדמות הפגישות עם ההורים, וההורים יכולים לבחור את השעה המתאימה להם ולעקוב בזמן אמת אחר התקדמות הפגישות אצל המורה.   

 

קוד בקטלוג: 24299

מאפיינים

מאושר לשנת הלימודים
תשפ"ב
אוכלוסיית יעד
הורים, מנהלי בתי ספר, מורים
מדרגים

מדרגים: 5 כוכבים מתוך 5

בישיבה התיכונית במודיעין כבר שנה וחצי שאנחנו משתמשים באפליקציה לאסיפת הורים. כולם מרוצים. ההורים שקובעים את הזמן ולא צריכים לחכות המורים שיודעים מה מחכה להן והצוות הניהולי שיכול לעקוב ולבקר את המורים והתהליך. התחלנו בהרצה לפני יותר משנה וזכינו לשירות מעולה ותמיכה קבועה בזמן אמת.
אורח 10.06.2019
בוקר טוב, קיימנו אתמול יום הורים ראשון מרחוק באמצעות האפליקציה "אסיפת הורים". למעלה מ- 30 מורים התבקשו להיפגש עם הורי 250 תלמידי ביה"ס, כאשר כל הורה אמור לפגוש כ- 5 מורים שונים המלמדים את ילדו. למרות חששות רבים מהקושי של הורים "לזרום" עם אפליקציה חדשה, יום ההורים היה הצלחה כבירה! ברוב המקרים האפליקציה עבדה היטב וההורים נכנסו בזה אחר זה אל המורים. במשוב שהעברנו להורים ענו 70% מההורים כי השימוש באפליקציה היה נוח במידה רבה עד רבה מאוד. כתבה אצלנו אחת המורות: "משעה 14:00 ועד עכשיו (19:00) אני פוגשת את הורי התלמידים... באף יום הורים לא פגשתי 25 הורים... היינו צריכים את הקורונה כדי להגיע למפגשים כאלו!" תודה על התמיכה המלאה בכל בעיה וקושי שהיה - כל הבעיות, טופלו לשביעות רצוני, והחידושים שהוספתם (כגון איפוס סיסמה למשתמש) הקלו מאוד. נשמח להשתמש באפליקציה גם ביום ההורים הבא. בברכה, לימור גרימן רכזת פדגוגית בית אקשטיין גן שמואל
אורח 13.12.2020
5.0 2
תאריך עדכון אחרון: 19/08/2020
| כמות צפיות: 6792