מערכת לניהול אסיפת הורים

תוכנה לניהול מטה בית ספרי
ספק: RsiDevOne

המערכת פגישונים מאפשרת לנהל אסיפות / ימי הורים בבית הספר.

המורים יכולים לנהל את לוח הפגישות שלהם ולעדכן את התקדמות הפגישות עם ההורים,

לכתוב הערות לצד כל פגישה שבוצעה, לשלוח הזמנות להורים הרלוונטים לצפות בדוח סיכום ועוד.

ההורים יכולים לבחור את השעה המתאימה להם, לעקוב בזמן אמת אחר התקדמות הפגישות אצל המורה, לקיים את הפגישות ולקבל התראות על מועד הפגישה.

 ניתן להשתמש במערכת לניהול יום פגישות אישיות בין המורה לתלמידים או ביום חלוקת תעודות.

בנוסף המערכת עוזרת לנהל ישיבות צוות בין המורים המחנכים למורים המקצועיים או בין מנהל בית הספק למורים בצורה של פגישות אחד על אחד.

https://rsidevone.com

 

 

מאפיינים

שיוך למכרז
מכרז תוכן תשפ"ג
מאושר לשנת הלימודים
תשפ"ג, תשפ"ד
אוכלוסיית יעד
הורים, מנהלי בתי ספר, מורים
מדרגים

מדרגים: 5 כוכבים מתוך 5

בישיבה התיכונית במודיעין כבר שנה וחצי שאנחנו משתמשים באפליקציה לאסיפת הורים. כולם מרוצים. ההורים שקובעים את הזמן ולא צריכים לחכות המורים שיודעים מה מחכה להן והצוות הניהולי שיכול לעקוב ולבקר את המורים והתהליך. התחלנו בהרצה לפני יותר משנה וזכינו לשירות מעולה ותמיכה קבועה בזמן אמת.
אורח 10.06.2019
בוקר טוב, קיימנו אתמול יום הורים ראשון מרחוק באמצעות האפליקציה "אסיפת הורים". למעלה מ- 30 מורים התבקשו להיפגש עם הורי 250 תלמידי ביה"ס, כאשר כל הורה אמור לפגוש כ- 5 מורים שונים המלמדים את ילדו. למרות חששות רבים מהקושי של הורים "לזרום" עם אפליקציה חדשה, יום ההורים היה הצלחה כבירה! ברוב המקרים האפליקציה עבדה היטב וההורים נכנסו בזה אחר זה אל המורים. במשוב שהעברנו להורים ענו 70% מההורים כי השימוש באפליקציה היה נוח במידה רבה עד רבה מאוד. כתבה אצלנו אחת המורות: "משעה 14:00 ועד עכשיו (19:00) אני פוגשת את הורי התלמידים... באף יום הורים לא פגשתי 25 הורים... היינו צריכים את הקורונה כדי להגיע למפגשים כאלו!" תודה על התמיכה המלאה בכל בעיה וקושי שהיה - כל הבעיות, טופלו לשביעות רצוני, והחידושים שהוספתם (כגון איפוס סיסמה למשתמש) הקלו מאוד. נשמח להשתמש באפליקציה גם ביום ההורים הבא. בברכה, לימור גרימן רכזת פדגוגית בית אקשטיין גן שמואל
אורח 13.12.2020
הכרתי את מערכת "אסיפת הורים" ומיד למדתי לשלוט בה. השירות וההכוונה שנותנים במערכת בלי קשר לשירות אנושי הוא מצוין ומובן, קיים במערכת מדריכים מובנים שמאוד עוזרים לזרימת המערכת. אני משתמש במערכת והיא מאפשרת לי לנהל את אסיפות ההורים בבית הספר בצורה נוחה וקלה, מה שגורם לייעול הזמן שלי, ייעול הזמן של המורים ושל ההורים. השתמשנו במערכת גם לפני תקופת הקורונה בצורה פרונטלית, והאופציה בתקופת הקורונה לבצע אסיפת הורים מקוונת פשוט "הצילה" את אסיפות ההורים! אני ממליץ בחום וחושב שהשימוש במערכת הוא חיוני לכל בית ספר, מחיר שנוח לכל כיס, מייעל את הצורך שאנחנו צריכים בבית הספר ופותר המון בעיות וזמן.
אורח 14.10.2021
אני משתמשת במערכת לאסיפות ההורים בבית הספר, ובצורה פשוטה אני מגדירה את אסיפת הורים במערכת וזהו, נשאר לי רק לצפות איך המערכת מנהלת בשבילי את אסיפת ההורים בבית הספר. גם במידה ויש תקלה יש צוות תמיכה שמספק שירות מהיר ואיכותי, אני התחברתי מאוד למערכת, במהלך אסיפת ההורים ולאחריה, אני יכולה לצפות ברשימת דוחות כדי לדעת איך אסיפת ההורים מתקדמת בזמן אמת, נתונים אודות אסיפת ההורים( כמות פגישות שהתקיימו, כמות פגישות שנקבעו ועוד) והכל בצורה מסודרת. בנוסף על כך, המערכת מיבאת את הנתונים ממשרד החינוך בצורה אוטומטית כך שמבחינת תפעולית, אני בתור המנהלת, אני רק צריכה להגדיר את מועד אסיפת ההורים ביתרון למערכות אחרות! ממליצה מאוד, השימוש יעיל ופותר המון בעיות לבית הספר.
אורח 14.10.2021
5.0 4
תאריך עדכון אחרון: 02/08/2022
| כמות צפיות: 12785
| מזהה קטלוג: 24299