כלי דיגיטלי ליצירת מפת חשיבה הכולל צ'אט מובנה.

כלי דיגיטלי המאפשר לתעד ולארגן תהליכי חשיבה בצורה גרפית תוך התייחסות לרעיונות מרכזיים, למושגי מפתח ולקשרים ביניהם בשילוב צ'אט מובנה. בעזרת הכלי ניתן ליצור סיעור מוחין, לארגן רעיונות, לתכנן פרויקטים ולקשר פריטים שונים למפה חזותית - מפת חשיבה. מבנה המפה הוא היררכי, כך שכל אחד מהפריטים יוצר נושא או תת נושא לפי הקשרו בתהליך. צורתה הגרפית של המפה מסייעת לשמירת הסדר ולזכירת התהליך על הסתעפויותיו. הכלי מאפשר לשותפים ביצירת המפה לתקשר ביניהם באמצעות צ'אט מובנה הנשמר למשך שבועיים. ניתן להוסיף למפה טקסט תמונות וקישורים לאתרים. יצירת נושא או תת נושא מתבצעת עלי ידי לחיצה על + ליד כל מושג.

רישום - ניתן להירשם לאתר באמצעות חשבון Google. לאחר הרישום יש צורך לבחור באפשרות של Continue on free plan.

קהל יעד - Coogle משמש מורים ותלמידים. כדי להקל על הבנת וזכירת החומר הנלמד בשיעור, המורה יכול ליצור מפת חשיבה כסיכום לשיעור עם תיאור חזותי של הרעיונות העיקריים שהוצגו וההקשרים ביניהם. התלמידים יכולים ליצור מפת חשיבה כאשר הם נדרשים לבחור נושא לעבודה, הם יצרו מפת חשיבה עם כל המושגים שהם יודעים על הנושא, יצרו הקשרים ביניהם ולבסוף יבחרו נושא אחד שאותו יחקרו.

שיתוף - Coogle מאפשר לשתף את מפת החשיבה על ידי קישור. בנוסף ניתן להוסיף שותפים לעריכה באמצעות הזמנה בדואר האלקטרוני.

מערכת הפעלה - windoes

שפת ממשק - אנגלית

מגבלות - הגרסה החינמית מאפשרת ליצור ללא הגבלה מפות חשיבה ציבוריות, ומפת חשיבה פרטית אחת. אחסון של 300 Mb.

רעיונות לשימוש - במקצוע גאוגרפיה התלמידים יצרו מפת חשיבה על השיקולים לבחירת סוגי תחנות חשמל במקומות שונים. לאחר שיוסיפו למפה מידע והקשרים, הם יבחרו סוג אחד של תחנת כוח ((רוח, מים, נפט, פחם,גז) ויחקרו אותו.

 

מאפיינים

מטרת השימוש
מפות חשיבה
תאימות למערכת הפעלה
Windows
שפת ממשק
אנגלית
מדרגים
כוכב חסר 0 כוכב חסר 1 כוכב חסר 2 כוכב חסר 3 כוכב חסר 4
אין עדיין מדרגים לפריט זה. היה הראשון לדרג
הוספת חוות דעת
תאריך עדכון אחרון: 16/08/2017
| כמות צפיות: 1059