אפליקציה של כלי דיגיטלי להצגת רעיון או הסבר על גבי לוח וירטואלי

אפליקציה של כלי דיגיטלי המאפשרת ליצור סרטון המכיל רעיון או הסבר על גבי לוחות וירטואליים. ניתן לשלב בסרטון הקלטה קולית, ציור, צילום, תמונות, צורות ומסמכי PDF. השימוש בכלי מאפשר למורים ליצור סרטונים עם הסברים על תכנים שנלמדו בעבר לצורך חזרה על החומר או ליצור סרטונים על תכנים שאמורים להילמד בהמשך, כאשר התלמידים נדרשים לצפות בסרטון בבית ולהגיע לכיתה עם הידע שרכשו (כיתה הפוכה). התלמידים יכולים ליצור סרטונים על תכנים שלמדו בכיתה או שחקרו, וכך ניתן לבדוק את מידת ההבנה שלהם.

רישום - השימוש באפליקציה ושמירת התוצר בטאבלט אינו דורש רישום, אך כדי לקבל קישור לסרטון יש צורך ליצור חשבון או להיכנס עם חשבון גוגל או פייסבוק.
אוכלוסיית יעד - אפליקציית Lensoo משמשת מורים המעוניינים להנחיל ידע לתלמידיהם, ותלמידים המבקשים להציג את רעיונותיהם בשילוב אמצעים חזותיים וקוליים.
שיתוף - ניתן לשתף את הסרטון באמצעות העלאתו לאתר lensoo ושיתוף הקישור.
מערכת הפעלה - ios, אנדרואיד.
שפת ממשק - אנגלית.
מגבלות - ניתן להקליט סרטון עד 15 דקות.
רעיונות לשימוש - במקצוע מתמטיקה בנושא "חיבור שברים פשוטים", התלמידים יצרו סרטון באפליקציית Lenso ובו יסבירו כיצד הם מחברים שברים פשוטים בעלי מכנה שונה. התלמידים ישלבו בסרטון הקלטה קולית וציורים ובהם דוגמאות של תרגילי חיבור של שברים בעלי מכנה שונה.

מאפיינים

מטרת השימוש
יצירת סרטון הדרכה או מצגת
תאימות למערכת הפעלה
iOS, Android
שפת ממשק
אנגלית
תגיות פריט
מדרגים

מדרגים: 0 כוכבים מתוך 5

אין עדיין מדרגים לפריט זה. היה הראשון לדרג
הוספת חוות דעת
תאריך עדכון אחרון: 02/08/2017
| כמות צפיות: 2497