כלי דיגיטלי המאפשר ליצור פעילות אינטראקטיבית המורכבת מסרטון וחידון

כלי דיגיטלי המאפשר ליצור פעילות אינטראקטיבית המורכבת מסרטון וחידון הכולל שאלות מסוגים שונים הכוללות תמונה וקול.
סוגי השאלות הם: נכון או לא נכון, תשובה יחידה, רב ברירה, שאלה פתוחה והשלמת החסר. לכל שאלה ניתן להוסיף סרטון, תמונה, קובץ אודיו, רמז לתשובה והסבר נוסף. יש אפשרות לבחור מצב תרגול בו ניתן משוב אחרי כל שאלה ומצב מבחן בו ניתן משוב בסוף השיעור. בנוסף ניתן לערבב את סדר השאלות ולחזור על שאלה אם התשובה לא נכונה. ניתן לכתוב באופן עצמאי שאלות וגם להשתמש בשאלות שהכינו משתמשים אחרים.
המורה יכול לצפות בדוחות המפרטים את הישגי התלמידים בשיעור. גם ההורים יכולים לצפות בדוחות ילדיהם בתנאי שהמורה שיתף אותם בדואר אלקטרוני. Lergo בעל ממשק מלא בשפה העברית והערבית ואינו מכיל פרסומות, ובכך יתרונו הרב על פני כלים דומים.

רישום - המורה צריך להירשם לאתר lergo ולאשר את הרישום בדואר האלקטרוני. התלמידים נכנסים לפעילות באמצעות קישור.

אוכלוסיית יעד -lergo משמש מורים ותלמידים. המורים יכולים ליצור שיעור מתוקשב עם שאלות ומשוב בהתאם לנושא נלמד. התלמידים יכולים גם הם ליצור שיעורים ב- Lergo על ידי רישום לאתר ולתכנן שיעור מתוקשב עבור חבריהם לכיתה.

שיתוף - Lergo מאפשר לשתף תלמידים בשיעור באמצעות קישור. ניתן לשתף תלמיד בודד וכיתה שלמה וזאת ללא צורך ברישום באמצעות דואר אלקטרוני.

מערכת הפעלה - windows.

שפת ממשק - עברית, ערבית.

רעיונות לשימוש - במקצוע מדעים בנושא "התחממות כדור הארץ", המורה יצור פעילות ב- lergo שתסכם את הנושא. התלמידים יענו על השאלות באמצעות קישור שיופיע באתר הבית ספרי. לאחר מכן המורה יציג את המבחן בכיתה באמצעות המקרן והתלמידים יענו עליו במליאה.

מאפיינים

מטרת השימוש
יצירת שאלונים, הפעלה מבוססת סרטון
תאימות למערכת הפעלה
Windows
שפת ממשק
עברית, ערבית
מדרגים
כוכב מלא 0 כוכב מלא 1 כוכב מלא 2 כוכב מלא 3 כוכב מלא 4
שמי ענבל ואני מחנכת כיתה ג' התנהגותית\רגשית. השימוש בלרגו עוזר לי לבדוק את הידע של התלמידים בדרך חוויתית שאיננה "מאיימת " על התלמידים. הכלי נוח לשימוש וסרטוני ההדרכה מאוד ברורים. בנוסף תמיד ניתן לפנות במייל לתמיכה והתגובה היא מיידית. בנוסף בלרגו ניתן להשתמש בשאלונים שנמצאים באתר והחיפוש מאוד נוח. אני מאוד ממליצה על השימוש באתר התלמידים מאוד נהנים לענות על שאלונים שהוכנו באתר.
אורח 04.10.2016
5.0 1
תאריך עדכון אחרון: 26/07/2018
| כמות צפיות: 10441